KONST / Litografier / Färglitografi 14997261
nr 1499 7261
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 3 st. Signerad, numrerad 157/300 cm, yttermått inklusive ram: 48x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:57:40
100 kr
450 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg